שאלה:

ישנם מספר קבוצות שזכאיות לתקצוב מהטוטו על מנת לתפעל את הפעילות השוטפת שלהן

אשמח לדעת האם ההקצבות מתוכננות לכסות חלק מהעלויות של הקבוצות באיגוד הכדורסל כגון (שוברי שיפוט, הסעות, רישום הקבוצה בתחילת שנה
וכדומה)

וכמה קבוצות זכאיות לתקצוב בעונה הבאה?

תשובה:

  1. שאלה לגבי העברת כספי הטוטו/איגוד הכדורסל למפעיל.

התשובה: סעיף 11.1 יתוקן ובמקומו יבוא: "מוסכם כי כספי הטוטו/הפועל/איגוד הכדורסל המוענקים לקבוצות בליגות תחרותיות על ידי איגוד הכדורסל יועברו במלואן למפעיל שיזכה במכרז וזאת בניכוי עלויות תפעול עמותת כדורסל כפר האורנים, כפי שייקבע ע"י הוועד המקומי, העומדות על כ- 5,000 ₪ בשנת פעילות"

  1. שאלה לגבי כמה קבוצות יש לכפר האורנים כיום בליגה.

תשובה:

להלן פרוט קבוצות הליגה בכפר האורנים:

קטסל א

קטסל ב

נערים ארצית

נערים ב

ילדים ב

בוגרים -ליגה ב

שאלה 2:

אנאל שלום,

בתשובתך לשאלה שלי לגבי איזה קבוצות אמורות לקבל תקציב שנה הבאה רשמת את כל הקבוצות הקיימות בכפר אורנים וזה לאו דווקא אומר שהם כולם מתוקצבות. קבוצה מתוקצבת זאת קבוצה שמספר הקבוצה שלה היה פעיל שנתיים ברציפות והיא מתחילה את השנה השלישית.

לדוגמא שנה הבאה אין קבוצת נערים ב׳ בכפר האורנים כי השנה לא הייתה קבוצת ילדים א׳ שאמורה ל״עלות כיתה״ לנערים ב׳.. מה שאומר שהתקצוב מהטוטו של נערים ב׳ לא יהיה שנה הבאה.

 

בנוסף, אשמח לתשובה מה עושים עם קבוצת הבוגרים של היישוב. בליגה ב׳ או ליגה א׳ השחקנים מגיעים בהתנדבות, אבל יש עלות מאמן (מינימום 2000-2500 בחודש) ועלות שוברי שיפוט (700 שח על כל משחק- סך של 7700 בשנה) וכמובן גם עלות שעות אולם ולקבוצה אין הכנסות כמו במחלקת הנוער שהילדים משלמים. האם יש לזה פתרון?

תשובה:

למיטב ידיעתנו, הקבוצות האמורות להיות מתוקצבות בשנה הבאה הינן:

קט-סל א'

נערים ארצית

נערים מחוזית

ילדים ב

בוגרים -ליגה ב שעולים לליגה א'. החל מהשנה הבאה תקבל קבוצת הבוגרים תמיכה מהטוטו.

 

גובה התמיכה הן לקבוצה זו והן לייתר הקבוצות אינו ידוע לנו, ועשוי אולי להשתנות לאור משבר הקורונה.